Тұрақты комиссиялар

Шымкент қаласы қоғамдық кеңесі жанынан құрылған

ТҰРАҚТЫ КОМИССИЯЛАР ТІЗІМІ

Аты-жөні

Қызметі

I. Бюджет және экономиканың дамуы, инвестиция жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Шалабаев

Исмаилбек Ибрайұлы

экономика ғылымдарының докторы, комиссия төрағасы

2.

Джолбарисов

Ербол Куанышбекович

Жеке кәсіпкер

3.

Исхахов

Талғат Жүнісбекұлы

«Бал Текстиль» ЖШС директоры

4.

Қобланова

Нұргүл Төрезқызы

«Асыл Әлем» қоғамдық бірлестігінің төрайымы

5.

Талғат

Нұрдәулет Ибадуллаұлы

«Жаңару» сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалысы» республикалық қоғамдық бірлестігі Шымкент қаласы бойынша филиалының басшысы

II. Азаматтық қоғам институттарымен байланыс, әлеуметтік саланың дамуы жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Мамытбеков

Алмасбек Кеңесбекұлы

Ауғанстан аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагері

2.

Амангелдиев

Момбек Әбдіәкімұлы

Шымкент қалалық ақын-жазушылардың «Қаламгер» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

3.

Ахметов

Абдулла

«Еңбекті қорғау жөніндегі республикалық ғылыми-зерттеу институты» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шымкент қаласы және Түркістан облысы бойынша филиалының директоры

4.

Байтуов

Біржан Ғаниұлы

«Қаратау» дәстүрлі өнер мектебінің директоры

5.

Исабек

Баршагүл Қашқынқызы

Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университетінің академиялық мәселелер жөніндегі проректоры

6.

Мәуленов

Асхат Әбдіжәмілұлы

«Ізгілікте жарысайық» қайырымдылық қоғамдық қорының президенті

7.

Қалмұратов

Мұратәлі Оразалыұлы

«AMANAT» партиясы Шымкент қалалық филиалы төрағасының орынбасары

8.

Сарсембаев

Мақсат Құрманғазыұлы

«№4 арнаулы қызметтер көрсету орталығы» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің еңбек терапия жөніндегі нұсқаушысы

9.

Саранова

Данара Юрьевна

«АSАА» Шымкент қаласының түлектері «ACCESS» жастар қоғамдық бірлестігінің президенті

10.

Хасанова

Шахноза Кулабдулаевна

«Сана сезім» қоғамдық бірлестігінің төрайымы

III. Ауыл шаруашылығы, кәсіпкерлік, құрылыс және коммуналдық салаларының дамуы жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Снабаев

Мырзахмет Спабекұлы

«Оңтүстік Қазақстанның» жылыжай жұмыскерлері қауымдастығы» Жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар бірлестігі төрағасы, комиссия төрағасы

2.

Ашетаев

Рүстем Есімханұлы

«Ұлттық әлеуетті арттыру» қоғамдық қорының мүшесі

3.

Досболов

Әбілқасым Үсіпбайұлы

«Шымкентқұс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының кеңесшісі

4.

Исаев

Карл Өміртайұлы

«Желтоқсан ақиқаты» патриоттық қозғалыс» Республикалық қоғамдық бірлестіктің Шымкент қалалық бөлімінің төрағасы

5.

Майханов

Ғалымжан Тастанович

Шымкент қаласының «Ауғанстан және жергілікті соғыс ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

6.

Нишанбаев

Тахирбек Фархадович

«BAITEREK AGRO» ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативінің құрылтайшысы

IV. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жұмыстарын бақылау жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Өтеген

Жанысбек Тұрсынәліұлы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы Шымкент қаласы бойынша өңірлік филиал төрағасының орынбасары, комиссия төрағасы

2.

Әбжанов

Әлімхан Досыбайұлы

«Ақ жол» демократиялық партиясының Шымкент қалалық филиалының төрағасы

3.

Әлтеев

Бауыржан Ілімшеұлы

«Шымкент қаласы кәсіподақтар орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігінің төрағасы

4.

Шыныбекұлы

Өмір

«Зияткер-Ұстаз» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

V. Заңдылық, құқық тәртібі және жергілікті өзін-өзі басқару жөніндегі тұрақты комиссия

1.

Яворский

Евгений Анатольевич

«Яворский и партнеры» жеке авдокаттық конторасының директоры, комиссия төрағасы

2.

Амиртаев

Азат Ермекбайұлы

Шымкент қалалық ситуациялық орталығының басшысы

3.

Нарымбетова

Бейсенкүл Жақсыбекқызы

«Серпіліс» қоғамдық бірлестігінің төрайымы

Разработка сайтов