Қоғамдық кеңестің құрамы

2022 жыл

ШЫМКЕНТ ҚАЛАСЫ ҚОҒАМДЫҚ КЕҢЕСІНІҢ

III ШАҚЫРЫЛЫМЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Фото

Т.А.Ж

Қызметі

1.

Әбжанов

Әлімхан Досыбайұлы

«Ақ жол» демократиялық партиясы Шымкент қалалық филиалының төрағасы;

2.

Әлтеев

Бауыржан Ілімшеұлы

«Шымкент қаласы кәсіподақтар орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігінің төрағасы;

3.

Амангелдиев

Момбек Әбдіәкімұлы

Шымкент қалалық ақын-жазушылардың «Қаламгер» қоғамдық бірлестігінің төрағасы;

4.

Амиртаев

Азат Ермекбайұлы

Шымкент қалалық ситуациялық орталығының басшысы;

5.

Ахметов

Абдулла

«Еңбекті қорғау жөніндегі республикалық ғылыми-зерттеу институты» шаруашылық жүргізу қүқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шымкент қаласы және Түркістан облысы бойынша филиалының директоры;

6.

Ашетаев

Рүстем Есімханұлы

«Ұлттық әлеуетті арттыру» қоғамдық қорының мүшесі;

7.

Байтуов

Біржан Ғаниұлы

«Қаратау» дәстүрлі өнер мектебінің директоры;

8.

Джолбарисов

Ербол Қуанышбекұлы

жеке кәсіпкер;

9.

Досболов

Әбілқасым Үсіпбайұлы

«Шымкентқұс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының кеңесшісі;

10.

Исабек

Баршагүл Қашқынқызы

Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университетінің академиялық мәселелер жөніндегі проректоры;

11.

Исаев

Карл Өміртайұлы

«Желтоқсан ақиқаты» патриоттық қозғалыс» республикалық қоғамдық бірлестігінің Шымкент қалалық бөлімінің төрағасы;

12.

Исхахов

Талғат Жүнісбекұлы

«Бал Текстиль» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры;

13.

Қобланова

Нұргүл Төрезқызы

«Асыл Әлем» қоғамдық бірлестігінің төрайымы;

14.

Қалмұратов

Мұратәлі Оразалылы

«AMANAT» партиясы Шымкент қалалық филиалы төрағасының орынбасары;

15.

Мамытбеков

Алмасбек Кеңесбекұлы

Ауғанстан аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагері;

16.

Мәуленов

Асхат Әбдіжәмілұлы

«Ізгілікте жарысайық» қайырымдылық қоғамдық қорының президенті;

17.

Майханов

Ғалымжан Тастанұлы

Шымкент қаласының «Ауғанстан және жергілікті соғыс ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы;

18.

Мырзахметов

Шалатай Мырзахметұлы

қоғам қайраткері;

19.

Нарымбетова

Бейсенкүл Жақсыбекқызы

«Серпіліс» қоғамдық бірлестігінің төрайымы;

20.

Нишанбаев

Тахирбек Фархадович

«BAITEREK AGRO» ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативінің құрылтайшысы;

21.

Өтеген

Жанысбек Тұрсынәліұлы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы Шымкент қаласы бойынша өңірлік филиал төрағасының орынбасары;

22.

Сарсембаев

Мақсат Құрманғазыұлы

«№4 арнаулы қызметтер көрсету орталығы» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің еңбек терапия жөніндегі нұсқаушысы;

23.

Саранова

Данара Юрьевна

«АSАА» Шымкент қаласының түлектері «ACCESS» жастар қоғамдық бірлестігінің президенті;

24.

Снабаев

Мырзахмет Спабекұлы

«Оңтүстік Қазақстанның жылыжай жұмыскерлері қауымдастығы» жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы;

25.

Талғат

Нұрдәулет Ибадуллаұлы

«Жаңару» сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалысы» республикалық қоғамдық бірлестігі Шымкент қаласы бойынша филиалының басшысы;

26.

Хасанова

Шахноза Құлабдуллақызы

«Сана сезім» қоғамдық бірлестігінің төрайымы;

27.

Шалабаев

Исмаилбек Ибрайұлы

экономика ғылымдарының докторы;

28.

Шыныбекұлы

Өмір

«Зияткер–Ұстаз» қоғамдық бірлестігінің төрағасы;

29.

Яворский

Евгений Анатольевич

қоғам белсендісі, «Яворский и партнеры» жеке адвокаттық конторасының директоры.

Разработка сайтов