Мониторингтік топ

2022 жыл

Шымкент қаласы қоғамдық кеңесі жанынан құрылған

АРНАЙЫ МОНИТОРИНГТІК ТОП ТІЗІМІ

Аты-жөні

Қызметі

I. Абай ауданы

1.

Байтуов

Біржан Ғаниұлы

«Қаратау» дәстүрлі өнер мектебінің директоры

2.

Джолбарисов

Ербол Куанышбекович

Жеке кәсіпкер

3.

Қобланова

Нұргүл Төрезқызы

«Асыл Әлем» қоғамдық бірлестігінің төрайымы

4.

Майханов

Ғалымжан Тастанұлы

Шымкент қаласының «Ауғанстан және жергілікті соғыс ардагерлер одағы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

5.

Хасанова

Шахноза Кулабдулаевна

«Сана сезім» қоғамдық бірлестігінің төрайымы

II. Әл-фараби ауданы

1.

Ахметов

Абдулла

«Еңбекті қорғау жөніндегі республикалық ғылыми-зерттеу институты» шаруашылық жүргізу қүқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Шымкент қаласы және Түркістан облысы бойынша филиалының директоры;

2.

Әлтеев

Бауыржан Ілімшеұлы

«Шымкент қаласы кәсіподақтар орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігінің төрағасы

3.

Досболов

Әбілқасым Үсіпбайұлы

«Шымкентқұс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының кеңесшісі

4.

Исабек

Баршагүл Қашқынқызы

Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институтының «Оқу және оқу әдістемелік істер» жөніндегі проректоры

5.

Мәуленов

Асхат Әбдіжәмілұлы

«Ізгілікте жарысайық» қайырымдылық қоғамдық қорының президенті

6.

Қалмұратов

Мұратәлі Оразалыұлы

«AMANAT» партиясы Шымкент қалалық филиалы төрағасының орынбасары

7.

Нарымбетова

Бейсенкүл Жақсыбекқызы

«Серпіліс» қоғамдық бірлестігінің төрайымы

8.

Өтеген

Жанысбек Тұрсынәліұлы

«Ауыл» халықтық-демократиялық патриоттық партиясы Шымкент қаласы бойынша өңірлік филиал төрағасының орынбасары

9.

Снабаев

Мырзахмет Спабекұлы

«Оңтүстік Қазақстанның» жылыжай жұмыскерлері қауымдастығы» Жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар бірлестігі төрағасы

III. Еңбекші ауданы

1.

Мамытбеков

Алмасбек Кеңесбекұлы

Ауған соғысының ардагері

2.

Шалабаев

Исмаилбек Ибрайұлы

Экономика ғылымдарының докторы

3.

Исхахов

Талғат Жүнісбекұлы

«Бал Текстиль» ЖШС директоры

4.

Яворский

Евгений Анатольевич

«Яворский и партнеры» жеке авдокаттық конторасының директоры

IV. Қаратау ауданы

1.

Әбжанов

Әлімхан Досыбайұлы

«Ақ жол» демократиялық партиясының Шымкент қалалық филиалының төрағасы

2.

Амангелдиев

Момбек Әбдіәкімұлы

Шымкент қалалық ақын-жазушылардың «Қаламгер» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

3.

Амиртаев

Азат Ермекбайұлы

Шымкент қалалық ситуациялық орталығының басшысы

4.

Ашетаев

Рүстем Есімханұлы

«Ұлттық әлеуетті артттыру» қоғамдық қорының мүшесі

5.

Исаев

Карл Өміртайұлы

«Желтоқсан ақиқаты» патриоттық қозғалыс» Республикалық қоғамдық бірлестіктің Шымкент қалалық бөлімінің төрағасы

6.

Нишанбаев

Тахирбек Фархадович

«BAITEREK AGRO» ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативінің құрылтайшысы

7.

Сарсембаев

Мақсат Құрманғазыұлы

«№4 арнаулы қызметтер көрсету орталығы» мемлекеттік коммуналдық мекемесінің еңбек терапия жөніндегі нұсқаушысы

8.

Саранова

Данара Юрьевна

«АSАА» Шымкент қаласының түлектері «ACCESS» жастар қоғамдық бірлестігінің негізін қалаушы және президенті

9.

Талғат

Нұрдаулет Ибадуллаұлы

«Жаңару» сыбайлас жемқорлыққа қарсы жалпыұлттық қозғалысы» республикалық қоғамдық бірлестігі Шымкент қаласы бойынша филиалының басшысы

10.

Шыныбекұлы

Өмір

«Зияткер-Ұстаз» қоғамдық бірлестігінің төрағасы

Разработка сайтов